Anasayfa Blog Lig Tv ismi değişiyor ! İşte Yeni ismi

Lig tv ismi değişiyor ? ( Bein spors izle )

Lig tv , evet bildiğimiz gibi lig tv 2001 yılında Erzurumspor-Galatasaray maçı ile start verdi. Yaklaşık olarak 16 yıldır bize hizmet veren kanal beIN Media tarafından satın alındıktan sonra sürekli muallakta kalan kanal ismi sonunda değişiyor. Uzun zamandır çalışmaları yapılıyordu.2015 yılında beIN Media Group tarafından satın alınan ve Ağustos 2016’dan bu yana yeni sahiplerince yönetilen Digiturk platformunun en gözde kanalının ismi tarih olacak.Buda çalışanların bir burukluk yaşamasına yol açmış gibi görünüyor. Yayınlar nasıl yayınlanacak henüz resmi bir açıklama gelmedi fakat yurt dışından bildiğimiz beIN Media kanallarından hatırlayacağımız bir platform kaçınılmaz gibi görünüyor.

 

Lig tv ne zaman değişiyor

13 Ocak’tan itibaren Lig TV, Lig TV 2, Lig TV 3 ve Lig TV 4 kanallarının ismi beIN Sports, beIN Sports 2, beIN Sports 3 ve beIN Sports 4 olarak değişecek. Heyecanlı yeni arayüz izleyicileri tarafından bekleniyor.

Kanalları nasıl izleyebilirim ?

Lig tv izleyicileri herhangi bir işlem yapmasına gerek kalmayacak şuan yayınlanan frekanslardan yayın vermeye devam edilecektir. Bu sebeb ile uydu alıcılarınızda herhangi bir ayar yapmanıza gerek kalmayacaktır.

Bu sitede maçları izleyebilirmiyiz?

Lig tv yayınları bildiğimiz gibi sitemizde hiç bir zaman yayınlanmadı. Buna ek olarak yine yayın hakları korunan bu tarz yayınlar da sitemizde olmamaya devam edecektir.

 

Konu ile alakalı diğer makalemizi okuyabilirsiniz.DMCA.com Protection Status