Arsenal maç yayınları izle

Arsenal maç yayınları izleArsenal maç yayınları izle

Arsenal maç yayınları izle , Arsenal Football Club İngiltere Premier League içerisinde yer alan bir futbol kulübüdür. Kuzey Londra’daki Holloway semti içerisinde kurulmuştur. İngiltere’nin en başarılı kulüplerinden bir tanesi olup, 13 Premier League şampiyonluğu ile beraber 12 FA Kupası şampiyonluğu yer almaktadır. Arsenal, Premier League içerisinde en uzun süre lider durma ve bir sezon içerisinde hiç yenilgi almadan şampiyon olma unvanlarını elinde tutmaktadır. Arsenal kulübü 1886 yılında kuruldu ve 1893 tarihinde, Güney İngiltere’nin ilk takımı adı ile Futbol Ligi’ne katılmıştır. 1930’larda ilk büyük turnuvasını kazanmış olan takım, bu dönemde 5 lig şampiyonluğu ile beraber 2 kupa şampiyonluğu elde etmiştir. Verimsiz geçen savaş döneminden hemen sonra, 1970–1971 tarihinde hem Premier League’i hem de FA Kupası’nı başarı ile kazanarak 20. yüzyılda bunu başaran ikinci takım olmaktadır. 20 yıl sonra başarılı bir seri daha yakalayarak, yine hem Premier League’i hem de FA Kupası’nı aynı sezon içerisinde kazanmıştır. İleriki dönemlerde, bu başarıyı iki kere daha tekrarlamış ve UEFA Şampiyonlar Ligi’nde finale yükselmiş olan ilk Londra ekibi olmayı başardı.

Arsenal maçları justin tv izle kesintisiz

Kulübün renkleri, geleneksel şekilde kırmızı ve beyaz olarak bulunup, tarihi süreç boyunca herhangi bir şekilde değişmeden günümüze kadar ulaşmıştır. Fakat kulübün yeri bazı zamanlarda değiştirilmiştir. Kurulduğu zaman Güneydoğu Londra’daki Woolwich semtinde yer alan kulüp, 1913’te şehrin kuzey bölümüne, Arsenal Stadyumu’nun yer aldığı Highbury’e taşınmıştır. 2006 tarihinde ise Holloway yakınlarındaki yeni stadyumları olarak bulunan, Emirates Stadyumu’na taşınmışlardır. Arsenal, oldukça fazla taraftar kitlesine sahip olmuştur. Diğer kulüplerle beraber devamlı olarak rekabet halindedir. En önemli rakipleri ise Kuzey Londra bölgesinde komşuları olan Tottenham’dır. Aralarında oldukça büyük bir rekabet söz konusu olmakta ve aralarındaki maçlara Kuzey Londra Derbisi denmektedir.

Arsenal şifresiz izle bein sports

Arsenal, 2011 tarihinde 125. yılını kutlamıştır. Bu doğrultuda 2011–2012 sezonu içerisinde formalarda farklı bir logo yer almıştır. Logo, solda 15 meşe yaprağıyla beraber sağ tarafta 15 defneyaprağıyla çevrildi. Solda bulunan meşe yaprakları, Royal Oak barda bir araya gelmiş olan, kulübün kurucu üyelerini temsil ediyor. Sağda bulunan 15 defneyaprağı ise, kulübün kurulması adına kurucular tarafından ödenmiş olan kişi başına 6 peniyi temsil ediyor. Bunun yanında defneyaprakları gücü de temsil etmektedir. Logonun alt kısmında ise 1886 ve 2011 tarihinde ile Arsenal’in sloganı olarak bilinen “Forward” yazmaktadır. Bu spora gönül vermiş olan herhangi bir noktadan giriş yaptığı web siteleri üyelik ve ücret istenmeden maç yayını yapabilmektedir. Futbol maçları içerisinde kulüplerin moral bulması ve çok daha gayretli kazanmayı amaçlaması için taraftarlar bu konuda her zaman takımlarının sahasına gitmekte ve onlara destek olmaktadır. Skor ne şekilde olursa her hafta sayısız taraftar takımlarının maçlarını takip etmekten bıkmamaktadır. Sizde Arsel takımının maçlarını sahada izleme şansınız bulunmuyorsa, ücretli yayınlara da para vermenize gerek kalmadan internet üzerinden maç izleme yayınları gerçekleştiren sitemize giriş yapabilirsiniz.button


DMCA.com Protection Status