Barcelona maç yayınları izle

Barcelona maç yayınları izleBarcelona maç yayınları izle

Barcelona maç yayınları izle,FC Barcelona açılım olarak Futbol Club Barcelona’dır. Takma ismi de barça olarak bilinmektedir. FC Barcelona İspanya’nın Barselona şehrinde kurulan bir futbol kulübü olarak bilinmektedir. Joan Gamper önderliği ile birlikte 1899 yılında İngiliz, İspanyol ve İsviçreli grup tarafından kurulduğu bilinmektedir. Kulübün sloganı Mes quw un club yani bir kulüpten daha fazlası cümlesini kullanmaktadır. Barseolona yani Barça’nın marşı da Cant del Barça’dır.  Marşı besteleyen kişi de Josep Maria Espinas’dır. La Liga’dan düşmeyen üç kulüpten biridir. İspanyol futbolunda iki büyük dev olarak bilinen Barcelona ve Real Madrid’dir. FC Barcelona takımı bünyesinde iki futbol takımı daha barındırmaktadır. Bunlardan biri FC Barselona B yani yedek takımı olarak bilinmektedir. Diğer bir takımını da genç futbolcular oluşturmaktadır. Bu takıma FC Barselona C takımı denmektedir. FC olmasına rağmen kulübe ait Basketbol, Futsal, Hentbol, Patentli Hokey takımları yer almaktadır. Renkleri bordo ve mavidir. Kulüp armasında da aynı renkler bulunmaktadır. Beyaz zeminin üzerinde kırmızı bir haç yer almaktadır. Armanın orta kısmında ilk futbol toplarının simgelendiğini görmekteyiz. Satdyum olarak Camp Nou’da misafir takımları ağırlamaktadır. Taraftarlarına verilen isim Cules’dir. Diğer adı ise Ultras Barça’dır. Klubün taraftarlarının arasında yer alan isimlerden biri de Jose Luis Rodriguez Zapatero yer almaktadır.

Barcelona kesintisiz justin tv izle

1928 yılında ilk şampiyonluğunu kazanmıştır. 24 Liga Şampiyonluğu, 2 Lig Kupası Şampiyonluğu, 4 Eva Duarte Kupası, 27 İspanya Kupası, 10 İspanya Süper Kupası’nı kazanmıştır. !& Uluslararası kupası bulunmaktadır. bu kupaların 12’si Avrupa kupasıdır. Avrupa’nın en başarılı kulüplerinden biridir. Müzesinde 5 Şampiyonluk Ligi, 3 Fuar Şehirleri Kupası yani Avrupa Ligi Kupası, 5 UEFA Süper Kupa, 2 Dünya Kulüpleri Kupası ve 4 Kupa Galipleri kupası bulunmaktadır. Bunların yanı sıra her sene Avrupa arenasında bulunmaktadır. 6 turnuvada şampiyon olarak büyük bir ilke imza atmıştır. Bu 6 turnuva 2009 yılında gerçekleşmiştir. 2009 yılında gene UEFA Süper Kupa, La Liga, Şampiyonlar Ligi, FIFA Dünya Kulüpler Kupası, İspanya Süper Kupa, İspanya Kral Kupası şampiyonluklarını görmüştür. Barcelona’nın dünyada en çok izlenen maçlarından biri de Real Madrid ile yaptığı maçlardır.

Barcelona bein sports izle

Barcelona’nın tüm maçlarını sitemizden kolaylıkla izleyebilirsiniz. Canlı olarak verilen maçları kaçırdığınız zaman sitemizden kolaylıkla arşiv bölümüne girerek tekrar tekrar izleme şansınız yer almaktadır. HD görüntü kalitesi ile izleyeceğiniz maçların keyfine varmanız artık sitemiz ile çok kolay bir hale gelmiştir. Ses ve görüntü olarak teknolojinin tüm gelişmelerinden yararlanılmaktadır. Maç izlemenin en büyük keyfi maçı kesintisiz bir şekilde izlemekten geçmektedir. Sitemiz kesintisiz, donma olmadan ve reklamsız maç seyrini sizlerin ayaklarına getirmektedir. Maçların izlerken bir yandan da diğer izleyicilere yorumlarınızı atabilirsiniz. Bu şekilde maç sohbetleri yapabilirsiniz. Kolay anlaşılan sitemiz sayesinde istediğiniz tüm maçlara ulaşabilirsiniz.

 


DMCA.com Protection Status