Manchester City maç yayınları izle

Manchester City maç yayınları izle

Manchester City maç yayınları izle

Manchester City futbol kulübü İngiltere’nin Manchester şehri içinde kurulan bir futbol kulübüdür. 1880 yılında St. Mark’s adı ile futbol hayatına başlamış olan kulüp, 1887 yılına gelindiği zaman Ardwick Association Football kulübü ile birlikte 1894 yılında da Manchester City futbol kulübü adını almıştır. Köklü futbol takımı, 1923 yılından 2003 tarihine kadar iç saha maçlarının tamamını Maine Road’da oynadı. 2003 yılına gelindiği zaman ise Manchester Şehir Stadyumu’nun içerisine kendisini taşınmıştır. Kulübün en başarılı zamanlarından bir tanesi Joe Mercer ile beraber Malcolm Allison’un yönetimi içinde bulunduğu FA Cup, League Championship, League Cup başarılarının yanında Avrupa Kupa Galipleri Kupası’nı kazandıkları 1970’li yılları gösterir. Kulüp 1981 FA Cup müsabaka finalini kaybettikten hemen sonrasında 1998’de İngiliz futbolunda yer alan lig sisteminin üçüncü kademesine düşmesi nedeniyle sonuçlanan kötü bir performansın içerisine girmiştir. 2000 tarihinde Premier League statüsüne kavuşan kulüp, 2008 yılında Abu Dhabi United Group tarafında satın alınarak dünyanın en zengin kulüpleri arasına girdi. 2011 yılından beri futbol kulübü 2012 ve 2014 yılları içerisinde Premier League de olmak üzere altı büyük şampiyonluk kazandı.

Manchester City şifresiz maçları izle

 

Manchester City kulübü 1899 tarihinde İngiltere İkinci Lig şampiyonluğunu elde etti. Bu müsabaka içerisinde ilk başarısını kazanan kulüp İngiliz futbolunun birinci seviyesine yükselme başarısı gösterdi. Tarihler 23 Nisan 1904’ü gösterdiği zaman Bolton Wanderers takımını 1–0 yendi ve İngiltere’de FA Cup şampiyonu oldu. Bu başarı ile kulüp tarihindeki ilk büyük başarısını elde etti. 1930’lu yıllarda, Manchester City futbol kulübü FA Cup finaline ulaştı. 1934 yılında ise takım Portsmouth’u yenerek kupayı kazandı. City, 1934 tarihinde Stoke City ile arasında oynanan FA Cup altıncı tur maçında, İngiliz futbol tarihinde bir futbol takımının iç sahada yer alan en yüksek seyirci rekoruna ulaşmayı başardı. Karşılaşmayı yaklaşık olarak 84,569 City taraftarı takip etti ve bu rekor hala İngiltere’de bir kulübün iç sahada yakalamış olduğu en yüksek seyirci sayısı olarak geçerliliğini korumaya devam etmektedir.

Manchester City bein sports izle

15 Ekim 2015 tarihinde kulüp yeni bir arma tasarımı sunmak istediğini açıkladı. Görüşmeler sonrasında ise futbol takımı, mevcut kulübün armasının çok daha eski amblemlere benzeyen, dairesel şekillere sahip olan yeni bir logo tasarımını tanıtıma sundu. Yeni tasarlanan amblem 22 Aralık 2015’te tescillendi. 26 Aralık 2015 yılında yapılan tanıtımdan iki gün öncesinde yeni tasarlanmış olan arma sızdı. Tasarım, 26 Aralık 2015 yılında iç sahada Sunderland ile oynanan maç öncesinde tanıtılmıştır. Tarihi başarılarla dolu olan Manchester City kulübünün maçlarını internet üzerinden herhangi bir ücret ödemeye gerek kalmadan donmadan HD şekilde seyretmek için tek yapmanız gereken sitemizde yer alan müsabakayı tıklamak olacaktır. Sitemiz içerisinde bulunan yayınlar donma ya da kasma sorunu olmadan sizlerle bir araya getirilmektedir.

düğme


DMCA.com Protection Status